Sukcesy naszych uczniów w zmaganiach konkursowych

22 października 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród konkursu poświęconego życiu i działalności bł. ks. Romana Sitki Patrona ZSE. Konkurs pt. „Bł. ks. Roman Sitko – kapłan, wychowawca, męczennik, zasłużony dla ziemi mieleckiej” został zorganizowany w ramach zadania publicznego dofinansowanego przez Zarząd Powiatu Mieleckiego. Konkurs zorganizowano w trzech kategoriach – plastycznej, literackiej, na prezentację multimedialną.

Podsumowania dokonała Pani mgr inż.Lidia Sasor – koordynator konkursu. Nagrody i wyróżnienia wręczyła Pani mgr Marta Mysona – dyrektor ZSE oraz Pani mgr inż.Dorota Jędrusiak-Noworolnik – wicedyrektor ZSE, podkreślając ogromne  zaangażowanie uczniów.

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zarówno z V LO jak i ze Szk. Podst. Nr 8, którzy wykonali prace konkursowe pod kierunkiem pani dr Jolanty Witek odnieśli ogromne sukcesy.W Konkursie  Literackim  I miejsce zajęła : Jagoda Dragan V LO, zaś II miejsce: Dominika Tomczyk  VLO

Konkurs na prezentację multimedialną

I miejsce Kamila Wąchała, V LO , II miejsce Julia Grzelak,  V LO,

III miejsce  Oliwia Kowalska i Michelle Beltramini, V LO

Wyróżnienie za prezentację  otrzymał Seweryn Walas z V LO

I miejsce: Oliwia Gruszecka, V L I

III  miejsce: Claudia Zoccarato, V LO i Hubert Smoleń ze Szk. Podst. Nr 8

Wyróżnienia: Weronika Śliwińska, V LO oraz Martyna Bednarz, Kinga Hyjek, ze Szk.Podst. Nr 8

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

Oprac.: Jolanta Witek

Zdjęcia: Seweryn Walas