KONKURS „UŻYJ JESZCZE RAZ NA ŚWIĄTECZNY CZAS” ROZSTRZYGNIĘTY!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na najpiękniejszy świąteczny wystrój  sali lekcyjnej.  Zadaniem zespołów klasowych było udekorowanie  przydzielonych sal, przy pomocy ozdób wykonanych ze zużytych opakowań po produktach spożywczych. Ocenie podlegały: kreatywność, zgodność z przesłaniem konkursu: „zero waste” oraz zaangażowanie całej klasy.

Czytaj dalej

Świąteczny szkolny konkurs plastyczny

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych uczniów z klas I-VIII do udziału w Szkolnym Konkursie plastycznym pt.” Święta Bożego Narodzenia  w rodzinie”, organizowanym przez Wolontariat  szkolny. Prace plastyczne (format A3 lub A4, technika dowolna) prosimy oddawać katechetom lub bezpośrednio do organizatora pani Jolanty Witek (sala nr 21 na I piętrze). Termin składania prac konkursowych upływa 13 XII (poniedziałek). Najładniejsze prace wyeksponowane zostaną na parterze przy wejściu do szkoły, zaś ich Autorzy otrzymają nagrody i wyróżnienia. Serdecznie zapraszamy!

 

Świąteczny konkurs „Użyj jeszcze raz na świąteczny czas”

Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim programie „Gotuj się na zmiany”, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia w duchu zero waste. W ramach jego realizacji  zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 oraz V Liceum  Ogólnokształcącego do udziału w szkolnym konkursie, który polega na udekorowaniu własnej sali lekcyjnej ozdobami świątecznymi wykonanymi  z opakowań po produktach spożywczych.

Czytaj dalej

Podsumowanie akcji „Mikołaj na Zwyżce”

W piątek zakończyliśmy w naszej szkole akcję charytatywną Mikołaj na Zwyżce. Dziękujemy za hojne paczki, które powędrują do chorych dzieci ze Szpitala Wojewódzkiego w Rzeszowie. Jesteście cudowni. Ilość prezentów przeszła nasze oczekiwania! Transmisja z przekazania paczek będzie prawdopodobnie 5 grudnia o 14.30 na TVP Rzeszów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na szkolnym profilu na Faceboooku: >>>tutaj<<<

Już wkrótce 6 grudnia czyli wyczekiwane MIKOŁAJKI

Już wkrótce 6 grudnia czyli wyczekiwane MIKOŁAJKI! Tego dnia prócz standardowych czapek mile widziane są świąteczne sweterki! Mamy nadzieję, że klasy i korytarze pełne będą elfów, rogów, skarpet, czapek Mikołaja i śnieżynek. Aby przebrani mogli się w pełni skupić na rozsiewaniu świątecznej radości, za zgodą Dyrekcji, będą zwolnieni z pytania i niezapowiedzianych kartkówek. Tego dnia odbędzie się również kiermasz świątecznych słodkości.  Dochód z ich sprzedaży przeznaczymy dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu.
Życzymy wyjątkowych Mikołajek!