Fotorelacja z Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości

Akademia z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości
10 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 8 odbyła się Akademia z okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości. Akademię przygotowali uczniowie klasy III b i VI b, podczas której wierszami i piosenkami oddali hołd tym, którzy walczyli za wolność Naszej Ojczyzny. Uroczystość uświetnił występ uczniów z klas artystycznych VLO pod kierownictwem Pana Macieja Kosztyły. W uroczystej akademii udział wzięli uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami.
Galeria zdjęć>>>CLICK<<<

Obchody Dnia Postaci z Bajek

Obchody Dnia Postaci z Bajek miały różnorodne formy, ale wszystkie one były kolorowe i wesołe! Zajęcia tematyczne w bibliotece, świetlicowy teatrzyk kukiełkowy i oczywiście coś, bez czego obyć się nie mogło, czyli BAJKOWE KOSTIUMY – to wszystko uprzyjemniło dzień naszym uczniom. A skoro dzień był bardzo kolorowy, to i nasza >>>galeria<<< będzie baaardzo barwna. Zapraszamy do jej obejrzenia!

„Słodki piątek” czyli „Kiermasz ciast dla Kuby” zrealizowany!

„Słodki piątek” czyli „Kiermasz ciast dla Kuby” zrealizowany!
Bardzo dziękujemy Rodzicom, uczniom i wszystkim, którzy zaangażowali się w pieczenie przepysznych ciast i ciasteczek na piątkowy „Kiermasz dla Kuby”(28 X). Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów, wychowawców i Rodziców z klas: I b, II b, II c, III a, IV b, V a, V c, VI b, VIII a. Chętnych do pieczenia było znacznie więcej, więc będzie można zrealizować swoje talenty kulinarne w przyszłości.

Czytaj dalej

Mielec dla Ukrainy

Wiosną włączyliśmy się w akcję „Mielec dla Ukrainy”. Dobre serce okazało wtedy tak wielu uczniów i nauczycieli naszej szkoły… Pani Dyrektor, Joanna Gładyszewska, odebrała statuetkę upamiętniającą tamtą akcję. Ale tak naprawdę to nagroda dla wszystkich, którzy w tamtym czasie nie pozostali obojętni.
To dla Was – Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!
⚪ Dziękujemy!
Galeria zdjęć >>>CLICK<<<

Pamiętamy o św. Janie Pawle II

W październiku obchodziliśmy 44 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża, 22 Dzień Papieski oraz 20 rocznicę napisania przez papieża „Listu o różańcu” i ułożenia części światła. Na lekcjach religii przypomnieliśmy sobie życie i nauczanie wielkiego Rodaka, poznaliśmy różne filmy i publikacje, przygotowaliśmy okolicznościowe dekoracje oraz wystawę własnoręcznie wykonanych różańców. Projekty zrealizowaliśmy pod kierunkiem pani katechetki Jolanty Witek. Nie zabrakło tez radośnie wyśpiewanej, ulubionej przez papieża „Barki.”

Galeria zdjęć >>>CLICK<<<