Ogłoszenie

ZAPRASZAMY  wszystkich chętnych uczniów kl. IV –VIII SP8 z oddz. Integracyjnymi w Mielcu, do udziału w Konkursie plastycznym na plakat promujący Światowy Dzień Świadomości Autyzmu pt. „Autyzm – jestem blisko Was.”

Zadaniem Konkursowym jest: przygotować pracę plastyczną w formacie A -3, nawiązującą do tematu: „Autyzm – jestem blisko Was”, w formie plakatutechniką dowolną, z jednym warunkiem – użyć jak najwięcej koloru niebieskiego.

Pracę na Konkurs  należy przekazać do 28 marca 2022r., do nauczycielki Joanny Leśniowskiej.

Każda praca powinna zawierać na odwrocie załącznik do pracy konkursowej tj. OŚWIADCZENIE i ZGODĘ NA UDZIAŁ z KARTĄ ZGŁOSZENIA do konkursu.

Regulamin i Załącznik jest do pobrania poniżej lub u Joanny Leśniowskiej.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród planowane jest na 1 kwietnia 2022r.

Organizator SP8 przyzna następujące nagrody dla zwycięzców:

• Nagrody rzeczowe za zajęcie I, II i III miejsca
  • Dyplomy za zajęcie I, II i III miejsca
  • Informację od Organizatora Konkursu do nauczyciela plastyki o wpisanie oceny 6 za zajęcie  I, II i III miejsca
  • Informację od Organizatora Konkursu do wychowawców o wpisanie +20 pkt. za udział w Konkursie wszystkim uczestnikom konkursu
  • Dodatkowo Jury może przyznać dyplomy z upominkami wyróżniającym się pracom.

Zachęcamy do pokazania swojego talentu plastycznego i do zwrócenia uwagi na potrzeby uczniów z Autyzmem, którzy są wśród nas.

karta zgłoszenia ze zgodą Rodzica i regulamin konkurs