A nie pisaliśmy, że szermierzy także w ten weekend zastaniemy na planszy?

Zatem mamy dla Was gorące doniesienia z XIII Międzynarodowego Turnieju Dzieci i Młodzieży „Warszawska Syrenka 2024”.
Nasi młodzi szermierze, po dobry walkach, uplasowali się w połowie stawki na następujących lokatach:
Dominik Weryński (4a) – 20 miejsce,
Aleksander Murdza (4b) – 22 miejsce.
Brawo!
Trenerem chłopców jest p. Sławomir Wałek.
Fotogaleria >>>CLICK<<<

Mamy wyniki Ogólnopolskiego Dyktanda (nie tylko) dla Mistrzów

Z naszej szkoły brało w nim udział 7 uczniów klas szóstych. Na 469 uczestników z całego kraju nasi uczniowie spisali się doskonale i wszyscy osiągnęli świetne wyniki (od 13 do 43 miejsca w kraju). A oto lista uczniów z najlepszymi wynikami.
Miejsce w szkole i wynik w kraju.
1. Ogiba Szymon (13. wynik w kraju – wyróżnienie)
2. Kula Kacper (17. wynik w kraju)
3. Zollner Nadia (19. wynik w kraju)
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, a także ich nauczycielce, p. Joannie Górnisiewicz.

Zapraszamy na Sportowe Mikołajki!

Zachęcamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez MOSIR Mielec.

 • I MISTRZOSTWA MIELCA WE WSPINACZCE SPORTOWEJ NA CZAS
  Zawody odbędą się 2 grudnia (sobota) godzina 10:00 – 16:00. Zapisy do 30.11.2021: osobiście u operatorów ścianki wspinaczkowej w dniach otwarcia ścianki wspinaczkowych:
  poniedziałek, czwartek i piątek w godzinach 18:00-21:00. Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu >>>TUTAJ<<<
 • MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE
  Zawody odbędą się 7 grudnia (czwartek) br. od godziny 9:00 – 13:00. Zapisy przez Szkoły oraz u Instruktorów nauki pływania na Pływalni Smoczka. Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu >>>TUTAJ<<<
 • HALOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE
  Zawody odbędą się 8 grudnia (piątek) od godziny 9:00. Zawody lekkoatletyczne: bieganie 60 m i 600 m, skok w dal i skok wzwyż dla dzieci urodzonych w latach 2011-2014.  Dowiedz się więcej o tym wydarzeniu >>>TUTAJ<<<
 • III MIKOŁAJKOWY BIEG ODBLASKOWY
  Trzecia edycja tego wyjątkowego świątecznego wydarzenia odbędzie się 9 grudnia! Bieg dla (rocznik 2011 i młodsi) GODZ : dystans +/- 400m;
  Bieg (rocznik 2010 i starsi) GODZ : dystans.+/- 2000 m. Zapisy dostępne >>>TUTAJ<<<

Plakat Mosir

Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?

W bieżącym roku szkolnym świetliczaki z grupy 2 (klasa Ib) biorą udział w projekcie edukacyjnym ,,Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?” W ramach realizacji projektu podczas zajęć świetlicowych uczniowie zostaną wprowadzeni w świat zagadek i tajemnic nauki! Świetliczaki będą poznawać w konwencji detektywistycznej tajniki matematyki, przyrody, informatyki oraz odkrywać emocje. Dzięki temu rozwijać będą myślenie analityczne i kreatywne, koncentrację oraz umiejętność współpracy.
Powodzenia, pierwszaki!
Projekt realizuje p. Angelika Gruszka.

Kontynuujemy „Bajkowy projekt”

Tym razem z „Bajkowym projektem” zawitaliśmy 16 października w gościnne progi „Artystycznej ósemeczki”, czyli Przedszkola nr 8. Tanecznym krokiem wprowadziliśmy najmłodszych w bajkowy świat. Z uśmiechem, energią i radością zaprezentowaliśmy ulubionych bohaterów i najpiękniejsze wiersze. A najmłodsi, oczarowani słowem śpiewali i bawili się razem z nami. Wspólne zdjęcie, słodki poczęstunek i wzruszające wspomnienia dawnych przedszkolnych lat (wielu z nas tutaj właśnie rozpoczynało swoją edukację) dopełniły całości. W tej cudownej atmosferze rozstaliśmy się z całą przedszkolną społecznością, ale tylko na krótko. Bowiem tak serdecznie przyjęci i równie serdecznie zaproszeni na kolejne „Bajkowe spotkania” z radością przygotowujemy nowy repertuar. A bajek i pomysłów z pewnością nie zabraknie wolontariuszom z kl. V b i VI a, którzy przygotowali projekt pod opieką pani Joli Witek i będą nadal rozwijać artystyczne i literackie zdolności.
Fotogaleria >>>CLICK<<<

Wyróżnienie dla Nikoli z 3a

Miło nam poinformować, że praca plastyczna Nikoli Nogi z kl.3a (opiekun: Renata Kowalczyk) została wyróżniona w powiatowym konkursie ,,Bezpieczne wakacje 2023”. Konkurs to incjatywa Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Nikoli gratulujemy i życzymy sukcesu na szczeblu wojewódzkim.
Fotogaleria >>>CLICK<<<
Zdjęcie przedstawia Nikolę z klasy 3a, uczennica trzyma przed sobą dyplom - wyróżnienie w konkursie "bezpieczne wakacje 2023"
Zdjęcie przedstawia Nikolę z klasy 3a, uczennica trzyma przed sobą dyplom – wyróżnienie w konkursie „bezpieczne wakacje 2023”

Ostatni akcent w sportowej rywalizacji szkół w LA tej jesieni

18 października na błoniach MOSiR Mielec odbyły się indywidualno – drużynowe biegi przełajowe. W Igrzyskach Dzieci wystartowała reprezentacja dziewcząt i chłopców naszej szkoły, uczniowie klas VI i V , wyniki rywalizacji będą dostępne w późniejszym terminie. Indywidualnie nie zawiodła ZŁOTA Martyna Machała ( klasa VII b). Po raz kolejny zdeklasowała rywalki i została mistrzynią powiatu awansując do finałów wojewódzkich. Młodsi koledzy mocno wspierali naszą mistrzynię. Gratulacje za zaangażowanie i piękną sportową postawę dla wszystkich.
Fotogaleria >>>CLICK<<<

Accessibility Toolbar