Gala laureatów Konkursu Architektonicznego w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu

15 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu odbyła się uroczysta Gala Laureatów III edycji Konkursu Architektonicznego 100 – lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości”, dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i III klas gimnazjum pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły. Patronat medialny objęli: Tygodnik Regionalny KORSO i Radio LELIWA. Na uroczystość wręczenia nagród laureatom przybyli zaproszeni goście: dyrektor Muzeum Regionalnego w Mielcu pan Jerzy Skrzypczak, a także autorzy najpiękniejszy prac i ich opiekunowie.

I miejsce zajęła Emilia Roman uczennica Szkoły Podstawowej Nr 8 w Mielcu, II miejsca zajęła Natalia Duszkiewicz, opiekunem uczennic był pan Edward Kociański.

Na zdjęciu laureaci wśród nich Emilia i Natalia na tle swoich prac: