Międzyszkolny turniej fizyczny

W dniu 20.03.2018r o godz. 9 rozpoczął się międzyszkolny turniej ,,Kocham Cię Fizyko” zorganizowany dla klas 7 szkoły podstawowej. Sp nr 1 reprezentowali uczniowie Paweł Witek, Hubert Daszewski, Jessica Pawełek i Jeremi Tyniec, a w skład drużyny Sp 8 weszli Antoni Wrażeń, Kacper Faliszek, Aleksandra Kuś i Alicja Fedor. Zespoły dopingowane były przez swoje klasy.

Drużyny miały do wykonania różne zadania w określonym czasie tj. pytania quizowe, ukryta substancja w zdaniu, kalambury, rebusy fizyczne, wynalazki i inne. Wszystkie zadania miały udowodnić, że fizyką można się bawić, że nie musi być ona nudna, męcząca i straszna. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja w składzie dyrektor szkoły p. Jacek Wiśniewski, w-ce dyr p. Joanna Gładyszewska i nauczycielka Sp1. Po wykonaniu wszystkich zadań komisja podliczyła punkty i ogłosiła wyniki: I miejsce SP 8 – 39 pkt. II miejsce SP 1 – 34 pkt. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze. Turniej przygotowany został przez nauczycieli fizyki p. Iwonę Litwińską-Robak i p.Halinę Białek. Gratulujemy szkołom, które brały udział w turnieju i zachęcamy do obejrzenia zdjęć.