Relacja z II turnusu półkolonii

Warsztaty chemiczne: lampa lawa, kwas czy zasada, wulkan, kolorowe ognie i wybuchowe diabełki😁 czyli SZALENI NAUKOWCY – takie oto doświadczenia chemiczne przeprowadzała grupa 1 półkolonii, a wszystkim kierował dobrze nam znany pan Michał!

Nasza najmłodsza półkolonijna grupa wykonała dzisiaj wakacyjne okulary🕶️ i okazuje się, że wcale nie muszą być one różowe, żeby być zadowolonym.

Kolejna wycieczka za nami 😊Dzisiaj w Osadzie Słowiańskiej w Stobiernej, podczas żywej lekcji historii przenieśliśmy się prawie 1000 lat wstecz, a później, dzięki warsztatom garncarskim nauczyliśmy się podstaw tego rzemiosła 😊

Grupa 2, a zwłaszcza jej męska część, to zapaleni piłkarze. Najchętniej nie wychodziliby z sali gimnastycznej, gdzie codziennie rozgrywają swoje szkolne „euro”. Regenerują się w naszej szkolnej sali zabaw.

Z wizytą w Nadleśnictwie Mielec🌳🌳🌳W Centrum Edukacji mówiliśmy o dbaniu o las, zapobieganiu pożarom i nowych nasadzeniach drzew oraz o poszanowaniu roślinności i zwierząt leśnych. Potem spacer z panią leśnik oraz wyczekiwane pianki i kiełbaski z rusztu na Marakanie😃 Po prostu pychota🙂

Ulubione miejsce naszych półkolonistów – Wywrotki i sala zabaw 😀 Niestety to już ostatnia wizyta w tym miejscu, jutro przed ostatni wspólny dzień półkolonii 😍

W ostatnim dniu półkolonii byliśmy w kinie na „MINIONKACH POD PRZYKRYWKĄ” Później grupa 1 pisała LIISTY DO PÓŁKOLONISTY czyli obdarzanie się „ciepłym i puchatym”. Następnie przyjacielski zbijak, gry towarzyskie oraz karaoke😃. Na koniec pożegnanie i wręczenie dyplomów oraz upominków. Było dużo radości, uścisków oraz pamiątkowych autografów, wpisów I zdjęć.