Góra grosza

PODSUMOWANIE AKCJI „GÓRA GROSZA”

Nasza szkoła, podobnie jak w ubiegłym roku, przystąpiła do akcji „Góra Grosza” organizowanej we wszystkich szkołach i przedszkolach w całej Polsce.
Akcja rozpoczęła się 28 listopada i trwała do 12 grudnia 2016r. W tym czasie w każdej klasie pojawiły się skarbonki, do których można było wrzucać „grosiki”. Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz uświadomienie uczniom, że nawet najdrobniejsze, wspólnie zebrane monety mogą tworzyć ogromny fundusz. W ramach akcji „Góra Grosza” udało nam się zebrać kwotę w wysokości: 304, 89 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom, którzy wzięli udział w akcji. Cieszy nas fakt, że dzieci potrafią dzielić się z innymi i nie pozostają obojętne na los osieroconych dzieci. Pieniądze zostały przekazane do Towarzystwa Nasz Dom
Najwięcej zebrały klasy :
I miejsce klasa 3s2 NGMS
II miejsce klasa 1f GIMNAZJUM NR 3