„GRANTY PPGR”

„Granty PPGR”, czyli 80 000 000 zł na sprzęt komputerowy dla dzieci i wnuków byłych pracowników PGR

W związku z rozpoczęciem naboru do nowego programu Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR” – Prezydent Miasta Mielca zaprasza uprawnione rodziny – rodziców uczniów i uczniów pełnoletnich zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Mielec do złożenia oświadczenia uczestnictwa w programie. Czytaj dalej

Zapisy do SP8 na rok szkolny 2021/2022

Drodzy Rodzice!

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu

mają przyjemność zawiadomić,

że zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022

będą się odbywać wyłącznie drogą elektroniczną

w dniach od 1 marca 2021 r. do 8 marca 2021 r.

Przypominamy również, że w procesie rekrutacji niezbędne jest posiadanie profilu zaufanego.

Szczegółowe informacje dla Rodziców dotyczące rekrutacji znajdują się z zakładce: Rekrutacja do SP8 znajdującej się na stronie głównej Szkoły.

Dyrektor ZSO Nr 1 w Mielcu

Joanna Gładyszewska

Wykaz podręczników do VLO na rok szkolny 2020/2021

Podręczniki obowiązujące w klasach VLO po szkole podstawowej:

Wykaz podręczników V LO 2020 IIAN

Wykaz podręczników V LO 2020 IIBN

Wykaz podręczników V LO 2020 IICN

Podręczniki obowiązujące w klasach VLO po gimnazjum:

Wykaz podręczników V LO 2020 IIA

Wykaz podręczników V LO 2020 IIB

Wykaz podręczników V LO 2020 IIC

Wykaz podręczników V LO 2020 IIIA

Wykaz podręczników V LO 2020 IIIB

Wykaz podręczników V LO 2020 IIIC

Nabór elektroniczny do Szkół Ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Nabór na rok szkolny 2020/2021 prowadzony jest po raz kolejny z wykorzystaniem systemu komputerowego vEdukacja Nabór. Ważnym celem wykorzystania systemu komputerowego w trakcie rekrutacji jest ograniczenie liczby dokumentów i liczby wizyt kandydata w szkołach. Dzięki wykorzystaniu systemu kandydat posługuje się wyłącznie jednym podaniem, bez względu na liczbę szkół, które wybrał i kontaktuje się wyłącznie z jedną szkołą.

Każdy kandydat do szkoły ponadpodstawowej jest rejestrowany w systemie przez macierzystą szkołę podstawową uczestniczącą w procesie rekrutacji.  Po zarejestrowaniu kandydat otrzymuje swój identyfikator i hasło.

Link do naboru elektronicznego

Harmonogramy konsultacji w SP8 oraz VLO

Procedura bezpieczeństwa organizacji egzaminów

Konsultacje 5a

Konsultacje 5b

Konsultacje 6a

Konsultacje 6b

Konsultacje 7a

Konsultacje 8a

Konsultacje V LO

Wzięcie udziału w konsultacjach na terenie szkoły jest możliwe wyłącznie na podstawie podpisanego przez rodziców oświadczenia, które uczeń powinien przynieść ze sobą w dniu konsultacji. Druk oświadczenia można pobrać poniżej. Na konsultacje nauczyciele umawiają się z uczniami indywidualnie w określonych przez siebie terminach. Ze względów bezpieczeństwa chęć wzięcia udziału w konsultacjach musi być poprzedzona zgłoszeniem tego faktu nauczycielowi uczącemu – spotkania nie mogą odbywać się w grupach liczniejszych niż 12-osobowe.

Oświadczenie rodziców – konsultacje