Trwa akcja „Nakręć się na pomaganie”

Od wielu lat zbieramy plastikowe nakrętki z napojów i środków czystości, które przekazujemy rodzicom chorych dzieci(Kingi, Majki i Kubusia) z Mielca oraz dzieciom z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie.

Kinga Kręcigłowa ma Zespół Downa, 6 letnia Maja Działo przeszła kilka operacji na nóżki i obecnie porusza się na wózku, 6 miesięczny Kubuś Misiek ma za sobą już cztery operacje. Dochód ze sprzedaży nakrętek przeznaczony jest na kosztowną rehabilitację dzieci. W tym roku szkolnym przekazaliśmy naszym podopiecznym już ponad 30 worków 60 litrowych. Prosimy nadal przynosić nakrętki i składać w oznakowanych pojemnikach, które znajdują się na I piętrze naprzeciw sklepiku szkolnego. Można wcześniej zgłaszać wychowawcom, aby wpisali punkty z zachowania. Całość koordynuje Szkolny Wolontariat pod opieką pani Jolanty Witek. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję pomocy.