Dzień Otwarty w SP8

Za nami Dzień Otwarty w tworzącej się Szkole Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

« 1 z 4 »

Fotorelacja z Jubileuszu XX-lecia VLO

Zdjęcia z Jubileuszu XX-lecia V Liceum Ogólnokształcącego wykonane przez naszego absolwenta Mariusza Szęszoła

« 1 z 2 »

Głosujemy na wikinga Ragnar

Walczymy w konkursie UNICEF Polska na najbardziej oryginalną laleczkę charytatywną w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata”

Głosujemy na wikinga Ragnar, twórcą laleczki jest Grzegorz Cichowski z klasy IIa Gimnazjum Nr 3 w Mielcu.

Ragnar

Głosowanie odbędzie się na portalu Facebook, w zakładce UNICEF POLAND Wszystkie Kolory Świata od 10 marca od godz. 11:00 do 17 marca do godz. 11.00. Przez cały okres trwania konkursu z jednego konta na Facebooku można oddać tylko jeden głos, klikając oznaczone miejsce pod zdjęciem. Głos można oddać powiększając wybrane zdjęcie laleczki. Zdjęcia laleczek w aplikacji konkursowej zamieszczone są w losowej kolejności. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wyszukać wikinga Ragnar stosując filtry (po nazwie Mielec). Korzystanie z aplikacji konkursowej jest możliwe za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i laptopów. Aplikacja nie posiada wersji mobilnej na telefony komórkowe i tablety.
Pamiętajcie, to tylko jedno kliknięcie !!!
Konkurs wygra ta szkoła, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.
Tak niewiele potrzeba żeby uszczęśliwić młodzież, która ogromnie liczy na zdobycie głównej nagrody – koncert Ambasadora Dobrej Woli, Majki Jeżowskiej w naszej szkole.

Bardzo prosimy o pomoc i już teraz z góry dziękujemy !!!

Dzień Kobiet z Disco Polo

DZIEŃ KOBIET w naszej szkole został uhonorowany w sposób szczególny. Uczniowie klas V Liceum oraz Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego uczestniczyli w konkurencji na najlepiej wykonany pastisz piosenki DISCO POLO. Punktowane były: choreografia, ubiór, oraz zaangażowanie sceniczne. Wszyscy świetnie się bawili, a poziom artystyczny przeszedł najśmielsze oczekiwania.
Szanowne JURY w składzie: Pan Dyrektor Mariusz Łukaszek, Pan Paweł Ćwięka, Pan Karol Zarzyczny, Pan Sebastian Saja – miało duże wyzwanie, żeby wyłonić zwycięzców.
Ostatecznie wyróżnieni zostali uczniowie trzech klas:
I miejsce – klasa III B V LO
II miejsce – klasa II B V LO
III miejsce – klasa II S1 NLMS
Specjalne podziękowania należą się uczniom klasy II C oraz II B V LO za organizację i oprawę muzyczną, oraz dla klasy III C, która podczas imprezy swoim wykonem porwała wszystkich do tańca.
Uroczystość zorganizowana została z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego V LO

Konkurs „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

Uczeń naszego gimnazjum, Piotr Śledziona, zdobył wyróżnienie w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Z inicjatywy p. Sylwii Leśniowskiej we współpracy z p. Zygmuntem Sumcem uczeń wykonał prezentację multimedialną upamiętniającą Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych – żołnierzy Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Link do strony http://konkurswykleci.pl/