Głosujemy na wikinga Ragnar

Walczymy w konkursie UNICEF Polska na najbardziej oryginalną laleczkę charytatywną w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata”

Głosujemy na wikinga Ragnar, twórcą laleczki jest Grzegorz Cichowski z klasy IIa Gimnazjum Nr 3 w Mielcu.

Ragnar

Głosowanie odbędzie się na portalu Facebook, w zakładce UNICEF POLAND Wszystkie Kolory Świata od 10 marca od godz. 11:00 do 17 marca do godz. 11.00. Przez cały okres trwania konkursu z jednego konta na Facebooku można oddać tylko jeden głos, klikając oznaczone miejsce pod zdjęciem. Głos można oddać powiększając wybrane zdjęcie laleczki. Zdjęcia laleczek w aplikacji konkursowej zamieszczone są w losowej kolejności. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wyszukać wikinga Ragnar stosując filtry (po nazwie Mielec). Korzystanie z aplikacji konkursowej jest możliwe za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i laptopów. Aplikacja nie posiada wersji mobilnej na telefony komórkowe i tablety.
Pamiętajcie, to tylko jedno kliknięcie !!!
Konkurs wygra ta szkoła, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.
Tak niewiele potrzeba żeby uszczęśliwić młodzież, która ogromnie liczy na zdobycie głównej nagrody – koncert Ambasadora Dobrej Woli, Majki Jeżowskiej w naszej szkole.

Bardzo prosimy o pomoc i już teraz z góry dziękujemy !!!