Dzień Kobiet z Disco Polo

DZIEŃ KOBIET w naszej szkole został uhonorowany w sposób szczególny. Uczniowie klas V Liceum oraz Niepublicznego Liceum Mistrzostwa Sportowego uczestniczyli w konkurencji na najlepiej wykonany pastisz piosenki DISCO POLO. Punktowane były: choreografia, ubiór, oraz zaangażowanie sceniczne. Wszyscy świetnie się bawili, a poziom artystyczny przeszedł najśmielsze oczekiwania.
Szanowne JURY w składzie: Pan Dyrektor Mariusz Łukaszek, Pan Paweł Ćwięka, Pan Karol Zarzyczny, Pan Sebastian Saja – miało duże wyzwanie, żeby wyłonić zwycięzców.
Ostatecznie wyróżnieni zostali uczniowie trzech klas:
I miejsce – klasa III B V LO
II miejsce – klasa II B V LO
III miejsce – klasa II S1 NLMS
Specjalne podziękowania należą się uczniom klasy II C oraz II B V LO za organizację i oprawę muzyczną, oraz dla klasy III C, która podczas imprezy swoim wykonem porwała wszystkich do tańca.
Uroczystość zorganizowana została z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego V LO