Relacja z II turnusu półkolonii

Warsztaty chemiczne: lampa lawa, kwas czy zasada, wulkan, kolorowe ognie i wybuchowe diabełki😁 czyli SZALENI NAUKOWCY – takie oto doświadczenia chemiczne przeprowadzała grupa 1 półkolonii, a wszystkim kierował dobrze nam znany pan Michał!

Nasza najmłodsza półkolonijna grupa wykonała dzisiaj wakacyjne okulary🕶️ i okazuje się, że wcale nie muszą być one różowe, żeby być zadowolonym.

Kolejna wycieczka za nami 😊Dzisiaj w Osadzie Słowiańskiej w Stobiernej, podczas żywej lekcji historii przenieśliśmy się prawie 1000 lat wstecz, a później, dzięki warsztatom garncarskim nauczyliśmy się podstaw tego rzemiosła 😊

Grupa 2, a zwłaszcza jej męska część, to zapaleni piłkarze. Najchętniej nie wychodziliby z sali gimnastycznej, gdzie codziennie rozgrywają swoje szkolne „euro”. Regenerują się w naszej szkolnej sali zabaw.

Z wizytą w Nadleśnictwie Mielec🌳🌳🌳W Centrum Edukacji mówiliśmy o dbaniu o las, zapobieganiu pożarom i nowych nasadzeniach drzew oraz o poszanowaniu roślinności i zwierząt leśnych. Potem spacer z panią leśnik oraz wyczekiwane pianki i kiełbaski z rusztu na Marakanie😃 Po prostu pychota🙂

Ulubione miejsce naszych półkolonistów – Wywrotki i sala zabaw 😀 Niestety to już ostatnia wizyta w tym miejscu, jutro przed ostatni wspólny dzień półkolonii 😍

W ostatnim dniu półkolonii byliśmy w kinie na „MINIONKACH POD PRZYKRYWKĄ” Później grupa 1 pisała LIISTY DO PÓŁKOLONISTY czyli obdarzanie się „ciepłym i puchatym”. Następnie przyjacielski zbijak, gry towarzyskie oraz karaoke😃. Na koniec pożegnanie i wręczenie dyplomów oraz upominków. Było dużo radości, uścisków oraz pamiątkowych autografów, wpisów I zdjęć.

Kolejna relacja z półkolonii

Prawie jak w tropikach. Dzisiejsze przedpołudnie spędziliśmy w Parku Oborskich. Był piknik, walka na balony  i jak zawsze, mnóstwo świetnej zabawy, co widać na zdjęciach.

Koncert gwiazd, mam talent, własnoręcznie robione bransoletki, ludziki na własne podobieństwo, ozdobne kartki, gry na macie interaktywnej czy poszukiwanie ukrytych upominków to tylko część z wielu zabaw spędzanych wspólnie na półkolonii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Drogie dzieci z I turnusu półkolonii
Miniony tydzień był obfity w ekscytujące wydarzenia. Tyle się działo, że ho ho!
Dziękujemy za niezwykłe zaangażowanie, Waszą energię, kreatywność i świetną zabawę. Życzymy Wam, Kochani wspaniałych wakacji – Wasze wychowawczynie: Joanna Pęcak, Joanna Krupa i Katarzyna Laska – Gudz.

Kolejna wiadomość z kategorii „WAŻNE” to relacja z życia naszych półkolonistów

Pierwszy dzień półkolonii w SP8 był bardzo aktywny WyWrotki, przegląd umiejętności wokalnych i akrobatycznych w „MAM TALENT”, wspólny zbijak oraz zabawa w chowanego w szkolnej sali zabaw Grupa I, czyli KAPIBARY I MAŁA ZIELONA ŻABA pozdrawiają!

W drugim dniu półkolonii udaliśmy się na wycieczkę do Średniowiecznej Osady Słowiańskiej w Stobiernej. Wspólnie tworzyliśmy naturalne farby i uczestniczyliśmy w warsztatach malowania tarcz. Na koniec park owadów Ośrodka Edukacji Ekologicznej. Było ciekawie i ekscytująco

Zapraszamy na bogatą fotorelację z tej wycieczki >>>CLICK<<<

Wczoraj postanowiliśmy wybrać się do kina, a ponieważ było gorąco, przed seansem skorzystaliśmy z orzeźwiającego poczęstunku przy fontannie. W kinie obejrzeliśmy „Strażniczkę smoków”, bajkę pełną wyzwań i przygód. Fotogaleria >>>CLICK<<<

Udanych wakacji!!

Wszystkim naszym Czytelnikom (małym i tym całkiem dużym) życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku! Rozwijajcie swoje talenty, podtrzymujcie swoje pasje – róbcie po prostu to, na co brakuje czasu w trakcie roku szkolnego. Ale ponad wszystko BĄDŹCIE ZE SOBĄ – pielęgnujcie przyjaźnie i nawiązujcie nowe.
Wspaniałego odpoczynku!
P.S. Na czas wakacji nie wyrzucajcie fanpage`u SP8 z zakładki „ULUBIONE”- będziemy mieć dla Was wiele ważnych informacji, a pierwsza z nich już wieczorem!

Nie przestajemy chwalić się sukcesami naszych uczniów!

XVII edycja konkursu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Plastykon”
🔹w kategorii I (kl.1-4): miejsce 1. Martyna Zielińska kl. 2b, wyróżnienie – Zuzanna Skóra kl. 2b
🔹w kategorii II (kl. 5-8): miejsce 1. Maja Dereń, miejsce 2. Gabriela Kulińska
Opiekunem był pan Edward Kociański.
Podczas wręczenia nagród występowała Weronika Godek.
Obecna na miejscu klasa 2b mocno oklaskiwała zwycięzców z SP 8