Dzień odkrywania talentów

W kwietniu w naszej szkole odbył się” Dzień odkrywania talentów”,  przygotowany przez młodych twórców pod kierunkiem nauczycieli: pani Jolanty Witek,  pana Macieja Kosztyły we współpracy z panią Joanną Leśniowską oraz wychowawcami i rodzicami uczniów z poszczególnych klas. Dekoracje przygotowali wolontariusze, zaś abstrakcyjną, mozaikową  pisankę pan Edward Kociański. Zdjęcia z wydarzenia wykonał pan Zygmunt Sumiec. Jako pierwsza zaprezentowała się klasa IV b a wychowawczyni pani Joanna Leśniowska poprowadziła tę prezentację.

Następnie zobaczyliśmy  pokaz szermierki pod kierunkiem pana Sławomira Wałka. Potem był pokaz akrobatyki, karate oraz   występy recytatorskie, muzyczne, wokalne, taneczne. Na koniec kl.IV b zaprezentowała efekty swoich działań literackich i artystycznych. Na zakończenie był czas na życzenia wielkanocne oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia. Całość poprowadziła pani Jolanta Witek z wolontariuszami. Młodzi  wykonawcy otrzymali wielkanocne czekoladowe zajączki. Dzień odkrywców talentów będzie z całą pewnością kontynuowany bo prezentacje wzbudziły ogromną radość i pokazały pasje i zainteresowania naszych uczniów. Dziękujemy rodzicom i wykonawcom oraz wszystkim za wspaniałe przedstawienie.