Świąteczny konkurs „Użyj jeszcze raz na świąteczny czas”

Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim programie „Gotuj się na zmiany”, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia w duchu zero waste. W ramach jego realizacji  zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 oraz V Liceum  Ogólnokształcącego do udziału w szkolnym konkursie, który polega na udekorowaniu własnej sali lekcyjnej ozdobami świątecznymi wykonanymi  z opakowań po produktach spożywczych.

Użyjcie wyobraźni i zamieńcie słoiki, wytłaczanki do jajek, pudełka, kapsle, nakrętki itd. w kolorowe, pełne magii  stroiki, ozdoby choinkowe, łańcuchy lub świeczniki. W tym nagraniu znajdziecie odrobinę inspiracji 😊. Na zespoły klasowe, które wykonają najładniejszą i najbardziej twórczą dekorację bożonarodzeniową czekają wyjątkowe nagrody. Ocenie podlegać będą: kreatywność, zgodność z przesłaniem konkursu oraz zaangażowanie całej klasy.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w czwartek –  16 grudnia.  W tym dniu, z każdej sali lekcyjnej komisja konkursowa wybierze również najładniejsze prace, które zostaną  wyeksponowane na wystawie i będą walczyć o nagrody indywidualne.

Życzymy powodzenia!