WYGRAJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Masz od 14 do 19 lat? Interesują Cię nauki ścisłe? Jesteś spragniony wiedzy i naukowych doświadczeń? Chcesz otworzyć sobie drzwi do najlepszych uczelni? Jeśli chociażby na jedno z pytań odpowiedziałeś „TAK” to sprawdź swoje umiejętności i zyskaj szansę na udział w wyjątkowym obozie naukowym oraz stypendium naukowe.

Weź udział w grze rekrutacyjnej ogólnopolskiego programu ADAMED SmartUP, w której zmierzysz się z zagadnieniami z dziedzin: biologii, chemii, medycyny, fizyki oraz astrofizyki. Na uczestników czekają wciągające  zadania, łamigłówki spotkania z naukowcami z różnych epok, wycieczka  do Instytutu Badań Jądrowych oraz tunel czasoprzestrzenny w nieczynnym reaktorze. Rozgrywka rozpoczęła się 1 października i potrwa do 15 stycznia. Cały czas można się rejestrować, aby wziąć w niej udział. Nie czekaj, włącz się do gry! Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Harmonogram i regulamin konkursu dostępny jest na tej samej stronie.

Uczestnicy z najwyższymi wynikami zostaną zaproszeni do kolejnych etapów rekrutacji, w tym na spotkanie z Radą Naukową programu ADAMED SmartUP. Najlepsi spośród Was mają szansę zdobyć miejsce na innowacyjnym obozie naukowym, pakiet indywidualnych konsultacji edukacyjnych oraz stypendia. Do dzieła! Koordynatorem szkolnym programu jest p. Agata Graniczka.