Zakręcona akcja nadal trwa!

Dziękujemy wszystkim za nakrętki, które przynosiliście przez cały rok.  11 czerwca oddaliśmy całe „nasze serce” podopiecznym z Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie. Dzieciom przekazaliśmy także z okazji DNIA DZIECKA artykuły spożywcze, które podarowali nasi uczniowie z  ZSO nr 1. Segregacją nakrętek zajmowali się przez cały rok niestrudzenie wolontariusze z klasy VIII ze Szk. Podst. nr  8 pod opieką pani Jolanty Witek, którzy włączyli się też w zbiórkę żywności.

Dochód ze sprzedaży nakrętek Hospicjum przeznacza na rehabilitację i leczenie małych pacjentów.

Prosimy, abyście w okresie  wakacji zbierali nakrętki i napełnili nimi nasze szkolne serce. Mali pacjenci wciąż czekają. Zakręcona akcja trwa nadal!

Oprac. Jolanta Witek