Rozdanie przyznanych nagród za prace w konkursie plastycznym „Autyzm – jestem blisko was”

Z wielką przyjemnością informuję, że 21 maja 2021r. w ZSO1 odbyło się wręczenie nagród za prace w konkursie plastycznym na plakat promujący Światowy Dzień Świadomości Autyzmu pt. „Autyzm – jestem blisko Was” organizowanym przez SP8 w Mielcu.

Konkurs  przeprowadzono w marcu a rozstrzygnięto w kwietniu, podczas obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, ale ze względu na obostrzenia związane z pandemią korona wirusa, rozdanie nagród zostało przełożone na teraz.

W konkursie wzięło udział 56 uczniów SP8 w Mielcu. Nagrody i dyplomy otrzymali zgodnie z regulaminem konkursu uczniowie w 2 kategoriach wiekowych:

z  kl. I – III:

TENCZYŃSKI XAWERY kl.IIId – 1miejsce

MOJEK ELIZA kl.IIIb – 2miejsce

PIETRUSZKA ANNA kl.IIIb – 3miejsce

JACHYM JULIAN kl.Ia, RADOŃ LILIANA kl.IIIa, ŻURAWSKA DARIA kl.IIIb, KASPRZAK DAWID kl.IIId – Wyróżnieni

z kl. IV – VIII:

MAZIARZ PATRYCJA kl.VIa – 1miejsce

UZAR KINGA kl.IVa – 2miejsce

KOZIOŁ BARTOSZ kl.IVc – 3miejsce

SOJA DAWID kl.IVa, PIĘKOŚ WERONIKA kl.IVa, MATUSIK KORNELIA VIb – Wyróżnieni

Nagrodzeni uczniowie (widoczni na zdjęciach poniżej) swymi pracami zwrócili uwagę, że osoby z autyzmem są wśród nas, wykazali się talentem plastycznym, wyobraźnią a przede wszystkim wrażliwością na problemy potrzebującym pomocy. Ponadto nagrodzeni w ramach jedności z osobami autystycznymi na odbiór nagród ubrali niebieski ubiór.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za piękne prace.

Nagrody zostały zakupione przez organizatora konkursu tj. SP8 w Mielcu oraz przez firmę Rydzowski Ubezpieczenia InterRisk. Firma ta zasponsorowała worki szkolne z odblaskiem, znaczki odblaskowe oraz długopisy (widoczne na zdjęciu poniżej). Nagrody wręczała wicedyrektor szkoły Małgorzata Herchel (widoczna na zdjęciach poniżej).

Wszystkim dziękuję za udział w konkursie! I zapraszam do obejrzenia znajdującej się poniżej galerii zdjęć.

koordynator konkursu: Joanna Leśniowska

Galeria zdjęć przedstawia:

Zdj. nr 1, 2 i 3 przedstawiają prace uczniów zgłoszone do konkursu pt. „Autyzm – jestem blisko Was” organizowanym przez SP8 w Mielcu z marca 2021r.

Zdj. nr 4 przedstawia wystawę nagrodzonych prac z konkursu pt. „Autyzm – jestem blisko Was” organizowanym przez SP8 w Mielcu z kwietnia 2021r.

Zdj. nr 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 przedstawiają nagrodzonych uczniów SP8 z wicedyrektor szkoły podczas wręczania nagród w dn. 21V2021r.

Zdj. nr 16 przedstawia na środku grupę uczniów nagrodzonych w konkursie pt. „Autyzm – jestem blisko Was” organizowanym przez SP8 w Mielcu, po lewej str zdjęcia p. wicedyrektor szkoły a po prawej koordynatora konkursu,  z dn. 21 V 2021r.

Zdj. nr 17 przedstawia nagrody zasponsorowane dla nagrodzonych w konkursie pt. „Autyzm – jestem blisko Was” organizowanym przez SP8 w Mielcu, przez firmę Rydzowski Ubezpieczenia