Kontynuujemy „Bajkowy projekt”

Tym razem z „Bajkowym projektem” zawitaliśmy 16 października w gościnne progi „Artystycznej ósemeczki”, czyli Przedszkola nr 8. Tanecznym krokiem wprowadziliśmy najmłodszych w bajkowy świat. Z uśmiechem, energią i radością zaprezentowaliśmy ulubionych bohaterów i najpiękniejsze wiersze. A najmłodsi, oczarowani słowem śpiewali i bawili się razem z nami. Wspólne zdjęcie, słodki poczęstunek i wzruszające wspomnienia dawnych przedszkolnych lat (wielu z nas tutaj właśnie rozpoczynało swoją edukację) dopełniły całości. W tej cudownej atmosferze rozstaliśmy się z całą przedszkolną społecznością, ale tylko na krótko. Bowiem tak serdecznie przyjęci i równie serdecznie zaproszeni na kolejne „Bajkowe spotkania” z radością przygotowujemy nowy repertuar. A bajek i pomysłów z pewnością nie zabraknie wolontariuszom z kl. V b i VI a, którzy przygotowali projekt pod opieką pani Joli Witek i będą nadal rozwijać artystyczne i literackie zdolności.