Bajkowe spotkanie w szkolnej świetlicy

Wolontariusze z SP 8 zaprezentowali najmłodszym uczniom naszej szkoły najpiękniejsze wiersze znanych poetów. W aktorskich przebraniach postaci z bajek wprowadzili wszystkich w bajkowy nastrój. Pełne dynamiki piosenki z układami tanecznymi dopełniły całości. To dopiero początek naszych prezentacji, gdyż „Bajkowy projekt wolontariacki”, promujący czytelnictwo i młode talenty, przygotowany pod kierunkiem pani Joli Witek, zaprezentujemy jeszcze szerszej publiczności.
(fot: J. Witek)
Zdjęcie przedstawia wolontariuszy SP8, wszyscy są w przebraniach. Pierwsza z lewej stoi pani Jolanta Witek, opiekunka wolontariatu.