Wspomnienia z wycieczki uczniów 4b SP8

Uczniowie kl. 4b wraz z wychowawczynią Joanną Leśniowską i nauczycielką historii p. Renatą Dziewit dzielą się wspomnieniami z wycieczki, na której byli 31 maja 22r.  Przy pięknej pogodzie pojechaliśmy do najstarszej w Polsce kopalni soli w Bochni.

Było to ciekawe przeżycie, ponieważ oprócz poznania historii tego miejsca, były też chwile pełne emocji, w tym jazda windą do szybu i kolejką m. in. przez kaplicę w kopalni. Następnie pojechaliśmy do miasta królów, czyli Krakowa, gdzie z przewodnikiem zwiedziliśmy zabytki: sukiennice, kościół mariacki oraz Kazimierz.  Byliśmy też w ładnej restauracji w centrum Krakowa, gdzie zjedliśmy pyszny obiad. A z tej udanej wycieczki mamy nie tylko wspomnienia, ale też ładne pamiątki. Polecamy te miejsca.