Świąteczny szkolny konkurs plastyczny pt. ”Boże Narodzenie w rodzinie” rozstrzygnięty!

17 grudnia w szkolnej bibliotece podsumowaliśmy plastyczny konkurs świąteczny pt. ”Boże Narodzenie w rodzinie”. Wszystkim uczestnikom, ich Rodzicom i Opiekunom dziękujemy za piękne prace o Bożym Narodzeniu, które można podziwiać na wystawie znajdującej się na parterze w budynku naszej szkoły.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz wszystkim, których świąteczny temat zainspirował do twórczej pracy. Nagrody i dyplomy wręczyła pani dyrektor Joanna Gładyszewska oraz  w imieniu organizatora czyli szkolnego Wolontariatu pani Jolanta Witek. Wolontariuszki zaprezentowały  krótki program artystyczny.  Wyniki konkursu:

I miejsce: Xawery Tenczyński, kl. IV d

II miejsce: Milena Kozioł, kl. IV b oraz Karol Żarów, kl. IV d

III miejsce: Daria Żurawska, kl. IV b

Wyróżnienia: Gabriela Podgórska, kl. I b, Alicja Rusin, kl. II c,  Michał Wątorek, kl. II c

Wyróżnienie otrzymała także Maja Babula z kl. I c, która przygotowała pracę pod kierunkiem pani Faustyny Piechoty w czasie zajęć w świetlicy.

W kategorii kl. V-VIII nie przyznano I i II miejsca.

III miejsce: Karolina Markowska, kl. VII a

Wyróżnienia: Lena Bździkot, kl. VII b, Kornelia Matusik, kl. VII b

Ponadto podziękowanie i nagrodę za najliczniejszy udział i wykonanie wspaniałych prac otrzymały:

dzieci ze świetlicy 1 klasy II (pod kierunkiem pani Agnieszki Czepiżak oraz pani Pauliny Tarnowskiej – Leś)

klasa III c (pod kierunkiem pani Dagmary Pszenicznej i pani Katarzyny Pruś)

klasa V c (pod kierunkiem pani Sylwii Leśniowskiej)

Nagrodzonym i wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Oprac. J. Witek