The Big Challenge – Wielki Konkurs

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego – The Big Challenge odbył się 13 kwietnia w wersji on-line dla ośmiu uczniów liceum oraz stacjonarnie dla  15 uczniów szkoły podstawowej z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego.  Uroczystego otwarcia dokonała  dyrektor  szkoły p. Joanna Gładyszewska.

Odpowiednio dla każdego poziomu językowego (L1-L5), arkusz testowy zawierał 55 pytań i zadań, obejmujących: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, zadania gramatyczne, leksykalne i fonetyczne oraz znajomość zagadnień
z kultury krajów obszaru anglojęzycznego.  Jest to unikalny test wiedzy i sprawności językowych, opracowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i starannie dostosowany do potrzeb i możliwości uczniów.

W tych nietypowych czasach, tym bardziej dziękujemy nauczycielom za zmotywowanie swoich uczniów do skorzystania z tego atrakcyjnego, interaktywnego narzędzia i skonfrontowania swojej wiedzy z wynikami rówieśników w klasyfikacji ogólnopolskiej, wojewódzkiej i szkolnej.

Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 maja i wówczas poznamy zwycięzców
oraz nagrodzonych.