I Konkurs plastyczny na plakat promujący Światowy Dzień Świadomości Autyzmu „Autyzm – jestem blisko Was.”

ZAPRASZAM  CHĘTNYCH UCZNIÓW SP8 DO UDZIAŁU W:

I Konkursie plastycznym na plakat promujący Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

„Autyzm – jestem blisko Was.”

• Należy przygotować pracę plastyczną w formie plakatu n.t. „Autyzm – jestem blisko Was.”

Wykonanie: techniką dowolną z jednym warunkiem – użycie jak najwięcej koloru niebieskiego.

I grupa wiekowa: klasy 1-3 w formacie A-4

II grupa wiekowa: klasy 4-8 w formacie A -3

Pracę można dostarczać  od 9 marca do 26 marca do nauczycielki Joanny Leśniowskiej lub zostawić na dyżurce przy wejściu do szkoły z karteczką dla Joanny Leśniowskiej, można też dać swojemu wychowawcy klasy, który przekaże plakat na konkurs.

Każda praca powinna zawierać na odwrocie załącznik do pracy konkursowej tj. OŚWIADCZENIE I ZGODĘ NA UDZIAŁ z KARTĄ ZGŁOSZENIA do konkursu. Regulamin i Załącznik jest do pobrania na stronie naszej szkoły oraz u koordynatora konkursu Joanny Leśniowskiej lub u swojego wychowawcy.

Rozstrzygnięcie konkursu będzie 9 kwietnia 2021r. i wtedy będą rozdane nagrody i dyplomy.

Organizator SP8 przyzna następujące nagrody dla zwycięzców:

• Nagroda rzeczowa za zajęcie I miejsca w kategorii klasy I-III
  • Nagroda rzeczowa za zajęcie I miejsca w kategorii klasy IV-VIII
  • Upominki za zajęcie II i III miejsca w obydwu kategoriach
  • Dyplomy za zajęcie I, II i III miejsca w obydwu kategoriach
  • Gwarantowana pisemna informacja od koordynatora konkursu do wychowawców kl. 1 – 3 i nauczyciela plastyki kl. 4 – 8 o wpisanie oceny 6 oraz + 20 pkt. za udział w konkursie wszystkim uczestnikom konkursu
  • Dodatkowo Jury może przyznać wyróżnienia za pozostałe miejsca;

Dokumenty do pobrania:
załącznik do pracy konkursowej (karta zgłoszenia, zgody rodziców) i regulamin

Zachęcam do pokazania swojego talentu plastycznego i do zwrócenia uwagi na problemy uczniów z Autyzmem.

Koordynator konkursu

Joanna Leśniowska