Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie matematycznym Kangur 2020

W roku szkolnym 2019/2020 r. w związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 – 05.06. Organizatorem konkursu było Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych z Torunia. Naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej.

Znamy już wyniki!

Wyróżnienie w kategorii Żaczek uzyskał Kacper Kula z klasy 2d (opiekun p. E. Misiak – Jaracz) zaś wyróżnienia w kategorii Maluch otrzymały: Kinga Wrzesień z klasy 3 a ( opiekun p. R. Kmiecik) i  Barbara Gibek z klasy 3 c  (opiekun p. R. Rdzak).

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie.