Śpiewać każdy może, czyli mielecka szansa na sukces- online 2020

Po raz kolejny w Mielcu odbył się konkurs pt. „Śpiewać każdy może”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Szafera w Mielcu oraz Urząd Miejski w Mielcu.

Jest to XXVI edycja konkursu piosenki dla uczniów mieleckich szkół podstawowych. Impreza wpisana jest w wydarzenia z okazji 550-lecia lokacji miasta Mielca.

W tym roku ze względu na pandemię konkurs został przeprowadzony online.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu był utwór Tadeusza Wywrockiego „NASZ MIELEC”.

Jury po przesłuchaniu 41 nadesłanych nagrań przyznało tytuł laureata dla trzech uczestników w każdej kategorii wiekowej. Wśród nich znalazły się dwie Nasze uczennice Weronika Godek z klasy 2b i Aleksandra Pleban z klasy 3a. Weronika wykonała utwór pt: „Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar, natomiast Aleksandra wystąpiła z repertuarem Gabrieli Steć „ Gwiazda Filmowa”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!