Walentynkowe spotkanie wolontariuszek z V LO w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Mielcu

10 II 2020 r. delegacja  wolontariuszek z V LO pod kierunkiem pani Jolanty Witek zaprezentowała dla podopiecznych OREW-u i Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego „Wesoły Balonik” oraz dyrekcji, wychowawców i personelu  medycznego bajkowy program artystyczny.

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Chorych oraz Walentynek wolontariuszki wcieliły się w bajkowych bohaterów i wykonały szczególny koncert znanych i lubianych przez dzieci i młodzież piosenek. Starsi i młodsi wychowankowie  OREW-u przyjęli z radością odwiedziny rozśpiewanych uczennic, zapraszając nas na kolejne spotkania. Na koniec wręczyliśmy walentynkowe serca z piernika oraz słodycze  i symbolicznego białego misia. My też zostaliśmy obdarowani pięknymi maskotkami  własnoręcznie wykonanymi przez podopiecznych. Warto dodać, że były to nasze kolejne odwiedziny w OREW-ie.(więcej informacji i obszerna galeria zdjęć na stronie OREW-u)

Oprac. J. Witek; fot.: OREW