Zabawa choinkowa klas I-III

Pierwsze półrocze dobiegło końca. Ukoronowaniem ciężkiej pracy była zabawa  choinkowa dla klas I – III. Rozkręcaniem imprezy zajęli się Wodzireje z Mielca. Było bardzo kolorowo i klimatycznie ponieważ prawie wszyscy przebrali się w postaci z bajek, filmów, legend.

Każda klasa rozpoczęła tańce w swoim gronie, ale szybko wszyscy się zintegrowali. Szałowa muzyka i konkursy uatrakcyjniły ten czas. Dzieci zaangażowały się zwłaszcza w konkurs tańca w parach. Chętnych było sporo, ale w ostatecznym finale zostało 6 par. Spośród nich zostali wybrani Król i Królowa balu (tym razem były to 2 pary równorzędne). Byli to uczniowie z klasy IIb: Ania Pietruszka i Filip Janiec oraz klasy Ic: Maja Koba i Konrad Klich. Zabawa była bardzo udana i wyczerpująca. Całe szczęście, że od jutra są FERIE!!!