Marlena Krężel finalistką XXIX Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej

13 XII br Marlena Krężel z kl. II B reprezentowała Mielec razem z przedstawicielkami z I i II LO na Podkarpackim Konkursie Poezji Religijnej w Sędziszowie Małopolskim. Jury, w skład którego wchodzili między innymi  instruktorzy z Domów Kultury w Rzeszowie i Sędziszowie Małopolskim, przedstawiciel rzeszowskiej Kurii, aktorka z Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, podkreśliło bardzo wysoki poziom wszystkich wykonawców.

Warto dodać, że jest to najstarszy Konkurs Poezji Religijnej w naszym kraju. Cieszy się on dużą popularnością. W grupie ponad 50 uczestników swoje umiejętności recytatorskie i wokalne prezentowali zarówno uczniowie szkół średnich, jak i studenci oraz dorośli reprezentujący różne grupy artystyczne działające w Domach Kultury. Nasza uczennica za piękny występ w kategorii poezji śpiewanej otrzymała dyplom oraz pamiątkowy upominek świąteczny. Opiekunem artystycznym Marleny Krężel jest dr Jolanta Witek. Gratulujemy udanego  występu i życzymy sukcesów  w kolejnych zmaganiach na niwie artystycznej!