Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Delta „ Orzeł Języka Angielskiego”

W SP8 odbył się  Ogólnopolski  Konkurs Delta „ Orzeł Języka Angielskiego” adresowany do uczniów od drugiej do ósmej klasy szkoły podstawowej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Jego uczestnicy, w intelektualnym współzawodnictwie, mieli okazję porównać poziom swojej wiedzy i umiejętności języka angielskiego z rówieśnikami z całej Polski. Musimy przyznać, że nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą i sporym, jak na swój wiek wyczuciem językowym, w tym niełatwym konkursie. Miło nam więc poinformować, że zostało wyróżnionych 5 uczniów SP8. Są to uczniowie:

Szymon Durda – kl. I c ( op. A. Dziubińska)

Eliza Helowicz- kl. II b ( op. A. Wiśniewska – Cebula)

Bartosz Kusek – kl. II c ( op. M. Górska)

Zuzanna Rząsa – kl. II c ( op. M. Gorska)

Martyna Bednarz – kl. V b 9 (op. B. Iwanicz)

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uznania, zaś wyróżnieni  dyplomy oraz nagrody książkowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów.