Z wizytą na stadionie

W dniu 12 czerwca 2019 r klasa 1a z wychowawcą i rodzicami gościła w klubie sportowym PGE FKS STAL MIELEC.

Na miejscu dzieci powitał Pan Maciej Serafiński – asystent trenera drużyny STALI MIELEC, Pan Roman Gruszecki – trener II drużyny STALI MIELEC i zawodnik STALI MIELEC Brazylijczyk Davi Silva. Pan Maciej był głównym przewodnikiem naszej wycieczki. Pokazał dzieciom szatnię, salę ćwiczeń i blok odnowy biologicznej piłkarzy. W sali konferencyjnej dzieci oglądały film o klubie. Niebywałą atrakcją dla wszystkich były zdobyte autografy i możliwość zrobienia wspólnych zdjęć. Uczniowie zobaczyli także klubik dla dzieci znajdujący się na stadionie oraz miały możliwość uczestniczenia w profesjonalnym treningu piłkarskim przeprowadzonym przez trenera AKADEMII PGE FKS STAL MIELEC. Na koniec dzieci zagrały w piłkę na murawie stadionu.

To był niesamowity dzień, pełen wrażeń, za który serdecznie dziękujemy!!! Zapamiętamy go na długo!!!