Wizyta Św Mikołaja w klasie 2a

6 grudnia naszą klasę odwiedził Św Mikołaj który przybył w towarzystwie Aniołów.Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na przybycie miłego gościa który parę dni wcześniej przysłał do nas list. Prosił w nim uczniów aby byli grzeczni i pomagali innym.

Dzieci postarały się jak najlepiej spełnić jego prośbę i w nagrodę otrzymały paczki ze słodkościami i wyjazd do kina na bajkę ,,Grinch”.Wszystkim bardzo spodobała się bajka gdyż wprowadziła nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia i ukazała siłę dobroci i miłości jaką powinniśmy obdarzać innych.W tym dniu spotkała nas jeszcze jedna niespodzianka ,przybył do nas Pan Prezydent Jacek Wiśniewski w asyście Mikołaja który rozdawał dzieciom cukierki. Ten wyjątkowy dzień pełen wrażeń na długo pozostanie w naszej pamięci.