Egzamin na kartę rowerową za nami…

W dniu 25 maja 2018 r. uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 8 przystąpili do egzaminu praktycznego na Kartę Rowerową. Egzamin odbył się na profesjonalnym Mobilnym Miasteczku Ruchu Drogowego udostępnionym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie. Przed egzaminem praktycznym uczniowie wykazywali się znajomością przepisów o ruchu drogowym. Wszyscy, którzy do niego przystąpili zdali pomyślnie. Egzamin praktyczny został przeprowadzony pod nadzorem przedstawicieli Policji Powiatowej w Mielcu.

Wręczenie Karty Rowerowej miało miejsce w dniu 30 maja 2018 r. przy okazji obchodów Dnia Dziecka. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Dyrektor WORD-u w Rzeszowie Janusz Stachowicz.

W ramach współpracy dyrektor WORD-u przekazał społeczności szkolnej nowy rower, przeznaczony do realizacji programu Wychowania Komunikacyjnego w klasach czwartych.

Zdjęcia z egzaminu:

Zdjęcia z wręczenia nagród: