Wizyta Świętego Mikołaja w Naszej Szkole

5 XII naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj w asyście pięknych aniołów. Uczniowie z klas pierwszych pod opieką wychowawczyń: pani Renaty Kmiecik, pani Bożeny Harchut i pani Renaty Rdzak zgromadzili się na sali gimnastycznej aby obejrzeć program artystyczny przygotowany przez Szkolny Wolontariat pod kierunkiem pani Jolanty Witek.

Na spotkaniu byli obecni:  pan dyrektor Jacek Wiśniewski, pani wicedyrektor Joanna Gładyszewska oraz nauczyciele, którzy uczą najmłodszych. Pierwszoklasiści także razem ze wszystkimi zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i recytatorskie. Zaśpiewali wspólnie piosenki oraz wyrecytowali wiersze dla św. Mikołaja, przygotowane wcześniej na katechezie. Na koniec św. Mikołaj rozdawał dzieciom prezenty. Wolontariusz Kuba Wójtowicz uwiecznił te piękne chwile na  pamiątkowych  fotografiach.