W bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym udział wzięło 24 uczniów z klas I – III SP 8.

Pierwsze miejsce zdobył Kacper Rzeźnik z klasy 3a z wierszem Wandy Chotomskkej „Makaron”. Umiejętności recytatorskie Kacpra są wspaniałe. Drugie miejsce zajęła Martyna Zielińska z klasy 2b, która wybrała do recytacji wiersz Jana Brzechwy „Kłamczucha”. Trzecie miejsce z wierszem „Osy” zajął Franciszek Trzpis z klasy IIIb.
Na szczególną pochwałę zasługują uczennice klasy pierwszej: Nela Padykuła i Pola Szczerba (1b) oraz Hanna Siebierańska (2c) – ich zaangażowanie pozwala wierzyć w sukcesy recytatorskie naszej szkoły w przyszłych latach! Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy do biblioteki!
(oprac. p. Agnieszka Zajączkowska)