Wielkanocny Kiermasz Ciast

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w poniedziałkowy Wielkanocny Kiermasz Ciast na rzecz chorych dzieci. Kochani Rodzice, Babcie, Ciocie, drodzy Uczniowie i Wolontariusze! Bardzo dziękujemy za wspaniałe wypieki i wielkie serce włożone w ich przygotowanie. Dziękujemy Cukierni Pani Borowskiej, tradycyjnie wspierającej nas przy każdym kiermaszu. Środki uzyskane ze sprzedaży przekażemy Mamie chorego Kubusia oraz dzieciom z OREW-u. Kiermasz poprowadzili wolontariusze z kl. Va, VI a, VIIc, a dekoracje świąteczne i okolicznościowe przygotowali wolontariusze z kl. VIIb wraz z opiekunką grupy. Nad całością czuwał Wolontariat pod opieką pani Jolanty Witek i we współpracy z panią Beatą Zubiel i panią Magdaleną Graniczką.

Fotogaleria>>>CLICK<<<