Dzień Kobiet – relacji ciąg dalszy

Wśród uczniów klasy 5b są z pewnością wyjątkowi smakosze pizzy. Każda okazja jest dla nich dobra, aby wymknąć się na ten włoski przysmak. Ale przecież okazja jest wyjątkowa – Dzień Kobiet! Wszystkiego smacznego życzy klasa 5b!

Klasa 6a świętowała Dzień Kobiet w galerii Nawigator, oglądając świetny rodzinny film pt.” Za duży na bajki 2″. Trochę połasuchowaliśmy, ale nadmienić trzeba, że drogę do kina i z powrotem pokonaliśmy ” z buta”. Były życzenia i kwiaty od męskiej części klasy. Wszystkim Paniom, dziewczynom składamy najpiękniejsze życzenia.

Kobiety kochają kwiaty.  Wiedzą o tym już pierwszoklasiści, a na pewno uczniowie klasy 1c. Nie mogło ich zabraknąć wczoraj, czyli w Dniu Kobiet!

Dzień Kobiet w kl. 1b Dzień ten był pełen niespodzianek i radości. Dziękujemy męskiej części klasy za piękne prezenty i życzenia.

Najlepszy przysmak (nie tylko dziewczyn) serwował w piątek wszystkim uczniom klasy 2b rodowity Włoch. Po minach naszych drugoklasistek możemy sądzić, że pizza smakowała wybornie!

Chłopcy z 1 a też pamiętali o swoich koleżankach z klasy. Fotogaleria >>>CLICK<<<