Zaproszenie do szkolenia dla rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w szkoleniu pt. ,,Funkcjonowanie dziecka z Centralnymi Zaburzeniami Przetwarzania Słuchowego- możliwości diagnostyczne i terapeutyczne”, będącego częścią projektu APD.
Projekt ten skupiony jest na szerzeniu wiedzy na temat tej dysfunkcji na terenie całego kraju. Kierowany jest do pedagogów, logopedów, psychologów, terapeutów SI oraz rodziców. Czas trwania szkolenia wynosi około 1,5 godziny. Przekazywana jest na nim praktyczna wiedza na temat funkcjonowania dziecka z cechami Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego, a także wskazówki terapeutyczne i zalecenia edukacyjno – funkcjonalne.
Szkolenie odbędzie się w dniu 19.03.2024r. o godzinie 17:00 poprzez platformę Teams .
Link do spotkania będzie przesłany w późniejszym terminie.