Zapraszamy na XII Szkolny Przegląd kolęd i pastorałek!

23 stycznia (wtorek) w dużej sali gimnastycznej odbędzie się XII Szkolny Przegląd kolęd i pastorałek w j. polskim, organizowany przez Szkolny Wolontariat pod opieką pani Jolanty Witek i we współpracy z panem Maciejem Kosztyłą oraz nauczycielami religii: s. Dominiką, s. Franciszką i ks. Krzysztofem Olszakiem. Zapraszamy całe zespoły klasowe z SP8 do udziału w Przeglądzie i kultywowania pięknej tradycji kolędowania.
Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie do organizatorów (J.Witek, M. Kosztyła) uczestnictwa klasy, tytułu kolędy oraz przewidzianego czasu prezentacji utworu – niezbędne dla celów organizacji porządku występów – do dnia 18 stycznia włącznie. Podkłady prosimy przekazywać do p. M. Kosztyły. Mile widziane stroje kolędnicze lub eleganckie wszystkich uczestników.
A jak kolędowaliśmy w ubiegłym roku? Zajrzyjcie do naszej fotogalerii. >>>CLICK<<<