Ze świątecznymi życzeniami w Domu Pomocy Społecznej w Mielcu

Dokładnie w dniu Wigilii przekazaliśmy dla Podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. prymasa Stefana Wyszyńskiego w Mielcu 60 kartek (własnoręcznie wykonanych przez uczniów i wolontariuszy, szczególnie z klas IV-VII) z życzeniami świątecznymi oraz ciasta na wigilijny stół (ciasta zakupiliśmy z funduszu pochodzącego z naszego kiermaszu). Pamiętamy o osobach starszych i chorych, które tam przebywają i w tym świątecznym czasie chcemy dzielić się radością płynącą z tajemnicy Bożego Narodzenia. Dziękujemy Rodzicom i wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu pięknych kartek. A o złożenie życzeń w imieniu całej szkolnej społeczności, przekazanie kartek i ciast zadbał Szkolny Wolontariat „Ósemka” wraz z opiekunką panią Jolantą Witek, która koordynowała „kartkową akcję”.