II Warsztaty Lepienia Pierogów uważamy za… przepyszne!

„Kochamy pierogi” to hasło tegorocznych Warsztatów. To także dewiza wszystkich ich uczestników: trzecioklasistów „Ósemki” oraz (wierzymy, że również!) naszych gości: Seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Pani Wiceprezydent Miasta Mielca, Adriany Miłoś.
Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i stworzenie wspaniałego, prawie świątecznego klimatu.
Pierogi w takiej atmosferze lepiło się wybornie. A jak cudownie się degustowało!
Zdjęcie przedstawia sporą liczbę osób - dzieci i dorosłych - przygotowujących pierogi. Uczniowie mają na głowach czapki kucharskie, Dorośli pomagają dzieciom przygotować pierogi.
Zdjęcie przedstawia sporą liczbę osób – dzieci i dorosłych – przygotowujących pierogi. Uczniowie mają na głowach czapki kucharskie, Dorośli pomagają dzieciom przygotować pierogi.