Dziękujemy za wsparcie chorego Kuby i chorych podopiecznych z OREW-u

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli kiermasz ciast, organizowany przez Szkolny Wolontariat ze Szk. Podst. nr 8 pod opieką pani Jolanty Witek i we współpracy z panią Magdaleną Graniczką. Uzyskane środki zostały przekazane mamie chorego sześcioletniego Kubusia (którego dwójka starszego rodzeństwa uczęszcza do naszej szkoły) oraz przeznaczone na zakup paczek mikołajkowych dla 60 chorych podopiecznych (dzieci i młodzieży) z Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego OREW w Mielcu i Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego „Wesoły Balonik” w Mielcu i Woli Pławskiej. Wolontariusze zdążyli przekazać podarki Świętemu Mikołajowi, który osobiście wręczył dzieciom prezenty ☺ Do świetlicy „Wesołego Balonika” trafił też pluszowy miś Wolontariusz☺ Mikołajkowe paczki i miś sprawiły wszystkim wiele radości, dlatego jeszcze raz serdecznie i gorąco dziękujemy!