Zanim starsi koledzy spotkali się na bieżni i skoczni, najmłodsi rywalizowali ze sobą w mikołajkowych zawodach pływackich.
Do zawodów stanęło prawie 200 uczniów z klas I – III. Tym przyjemniej jest nam przekazać wiadomość, że w trakcie dekoracji zwycięzców (miejsca od 1 do 6) nazwa naszej szkoły była wymieniana aż… 1️⃣6️⃣ razy!
Miejsca medalowe zdobyli uczniowie:
Klasy I: Leon Wiśniewski (x2): 1 i 2 miejsce, Filip Metlak (x2): 2 i 3 miejsce, , Laura Madej (x2): 2 i 4 miejsce, Emilia Hajduk (x2): 1 i 2 miejsce.
Klasy II: Wojtek Bąk – 3 miejsce, Janek Mazurkiewicz (x2): 2 i 6 miejsce.
Klasy III: Kacper Rzeźnik – 5 miejsce, Błażej Jung (x2): 2 i 4 miejsce, Ola Rutkowska (x2):1 i 6 miejsce.
Gratulujemy naszym uczniom, szczególnie zdobywcom podwójnych laurów, a wszystkim (ponad 20-osobowej grupie) dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.
Czekamy również na wiadomość od MOSiR Mielec, które miejsce wywalczyli nasi pływacy w klasyfikacji generalnej.
Szczegółowe wyniki zawodników w poniższym linku, a już niebawem – fotorelacja z zawodów.