Spotkanie ze Świętym Mikołajem w „Artystycznej Ósemeczce”

5 XII grupa wolontariuszy z kl. V a (Dominika Pszeniczna, Kacper Borzęcki), V b (Zuzia Tomza, Nicola Leśniak, Gabrysia Kulińska, Wiktoria Krupa, Pola Krzysiak, Milena Kurgan, Julka Niziołek, Olga Stopa, Błażej Wójtowicz, Oliwia Serwan, Amelka Zygmont) i VII b (Mikołaj Lesiński) przygotowała pod kierunkiem pani Jolanty Witek i zaprezentowała w Przedszkolu nr 8 artystyczny program ze św. Mikołajem w roli głównej. Na wolontariuszy czekała licznie zgromadzona publiczność w pięknych przebraniach. Po części artystycznej był czas na wspólną integrację i pamiątkowe zdjęcia. Ze wzruszeniem wielu z nas wspomniało czas dzieciństwa spędzony w tym przedszkolu. Radosna, serdeczna atmosfera towarzyszyła nam od początku do końca. Wrócimy tu niebawem gdyż już zostaliśmy zaproszeni na wspólne kolędowanie.