Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Obchodzony na całym świecie 5 XII Międzynarodowy Dzień Wolontariusza był także dla nas okazją, aby uświadomić sobie jak ważna i piękna jest pomoc potrzebującym. Przedstawiciele Wolontariatu Szkolnego wraz z opiekunką grupy panią Jolantą Witek przekazali pani dyrektor Joannie Gładyszewskiej statuetkę – wyróżnienie, które otrzymał nasz Wolontariat „Ósemka” na II Mieleckiej Gali Wolontariatu za swoją działalność charytatywną i artystyczną. Pani dyrektor, dziękując wolontariuszom za ich pracę, życzyła dalszych sukcesów, rozwijania pasji i kolejnych twórczych inspiracji. A my dziękujemy za życzliwość, wsparcie i za to, że możemy realizować się w przestrzeni szkoły i środowiska oraz podejmować kolejne wyzwania.

Zdjęcie przedstawia wolontariuszy SP8 z opiekunką, p. Witek, i p. dyrektor Gładyszewską.