Wspaniały finał kiermaszu ciast!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie! Bardzo dziękujemy za udział w kiermaszu ciast, za pyszne słodkości, niezwykły talent kulinarny a nade wszystko wspaniałą atmosferę, życzliwość, uśmiech i wielkie serce. Dziękujemy wszystkim Babciom, które także dzielnie wsparły wnuków i z radością włączyły się czynnie w akcję. Dziękujemy Pani Bożenie Borowskiej za wsparcie naszej akcji, dostarczenie ciast prosto z „Cukierni u Borowskiej” na obecny kiermasz i trzy poprzednie kiermasze w ubiegłym roku szkolnym. Dochód ze sprzedaży ciast przeznaczamy dla chorych dzieci, o czym będziemy informować na bieżąco. Już 29 XI przekazaliśmy część uzyskanych funduszy Mamie chorego sześcioletniego Kubusia. Za tę niezwykłą pomoc, która integruje środowisko rodzinne i szkolne serdecznie dziękujemy. Kiermasz poprowadzili wolontariusze z kl. V b, VI a i VII b pod kierunkiem pani Jolanty Witek i we współpracy z panią Magdaleną Graniczką. Wszystkim za wszystko dziękujemy i zapraszamy do naszej fotogalerii.
Tekst i zdjęcia: J. Witek