Wyróżnienie dla Szkolnego Wolontariatu „Ósemka”

29 listopada w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyła się II Gala Wolontariatu, zorganizowana przez posła na Sejm RP Fryderyka Kapinosa i fundację Prometeo. Z radością informujemy, że nas szkolny Wolontariat ”Ósemka” otrzymał wyróżnienie w kategorii: „Organizacja Charytatywna Powiatu Mieleckiego”. Nagrodę odebrała z rąk organizatorów pani Jolanta Witek (założycielka i opiekunka Wolontariatu) oraz delegacja wolontariuszy: Nikola Leśniak, Zuzia Tomza z kl. V b, Wiktoria Barszcz, Marysia Jasińska, Zuzia Hyjek z kl.VI a i Mikołaj Lesiński z kl. VII b. Razem z nami obecni byli na sali przedstawiciele Rodziców. Pani Jolanta Witek otrzymała także wyróżnienie w kategorii indywidualnej „Wolontariusz Powiatu Mieleckiego”. Gratulujemy wszystkim wolontariuszom i równocześnie dziękujemy całej społeczności szkolnej za piękną służbę drugiemu człowiekowi i pomoc potrzebującym.
Zdjęcie przedstawia grupę wolontariuszów SP8. Do zdjęcia z uczniami pozuje także p. Jolanta Witek. Uczennice trzymają pamiątkowe dyplomy i statuetki.