Zawodnicy Handball Stal Mielec z wizytą w „Ósemce”

Dziś odwiedzili nas zawodnicy Handball Stal Mielec, a swoją wizytą wywołali niemałe zamieszanie (w jak najlepszym tego słowa znaczeniu). Zaczęło się od rozdawania autografów, na co tylko czekali nasi czwartoklasiści. Radość była tak ogromna, że wizja wspólnego treningu wydawała się oddalać. Nad młodzieńczym entuzjazmem czwartaków świetnie zapanował jednak p. Daniel Goliszewski, który wraz z kolegami z drużyny: p. Mikołajem Kotlińskim oraz p. Filipem Stefanim przeprowadził najpierw profesjonalny trening, a potem – rozgrywki.
Wspaniale było oglądać tak ogromną radość naszych uczniów, której „sprawcą” był p. Tomasz Sondej.
Pozostaje nam jeszcze zapewnić Handball Stal Mielec, że sympatia uczniów „Ósemki” jest po stronie absolutnie CAŁEJ drużyny.  Kibicujemy zawodnikom oraz „naszemu” trenerowi, Tomaszowi Sondejowi, i życzymy im upragnionego awansu do Orlen Superligi.
A w piątek (obowiązkowo!) meldujemy się na meczu!
Zdjęcie przedstawia uczniów SP8, zawodników Stali Mielec, p. dyrektor Herchel i trenera Sondeja. Zdjęcie wykonano na sali gimnastycznej ZSO1. Wszyscy uśmiechają się, widać, że humory dopisują.