Tydzień temu obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Człowiek życzliwy, serdeczny, koleżeński, uśmiechnięty zawsze znajdzie przyjaciół. Bycie życzliwym ma ogromną moc. Uczniowie klasy 7a w ramach Dnia Życzliwości i Pozdrowień tworzyli gazetkę tematyczną oraz plakaty z inspirującymi, pozytywnymi, życzliwymi hasłami. Natomiast na lekcjach języka polskiego uczniowie zastanawiali się, czy życzliwość jest nam potrzebna. Swoje przemyślenia prezentowali na forum klasy w formie przemówień, dzięki czemu mogli doskonalić swoje umiejętności krasomówcze. Uczniowie działali w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Emp@tyczna klasa”.
Kolaż zdjęć przedstawia uczniów SP8, uczniowie pozują do zdjęcia. W prawym górnym rogu widnieje hasło "Empatyczna klasa IV edycja"
Kolaż zdjęć przedstawia uczniów SP8, uczniowie pozują do zdjęcia. W prawym górnym rogu widnieje hasło „Empatyczna klasa IV edycja”